Rozwiązania sieciowe
W dziedzinie rozwiązań sieciowych oferujemy pełną gamę produktów oraz usług, począwszy od konsultacji i doradztwa, poprzez projektowanie a następnie wdrażanie tychże rozwiązań.
Dbając o potrzeby naszych klientów, staramy się dostarczać optymalne rozwiązania funkcjonalne oraz kosztowe, które zagwarantują szybkie i długoterminowe wsparcie producentów.
Sprawdzona i efektywna infrastruktura informatyczna, stworzona w oparciu o profesjonalne systemy sieciowe, stanowi obecnie podstawę efektywnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.
W dzisiejszych czasach infrastruktura sieciowa wymaga nowoczesnego sposobu myślenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii staramy się sprostać rosnącym wymaganiom, jakie stawiają przed nami Klienci.
W naszej ofercie można znaleźć najlepsze rozwiązania znanych światowych producentów takich jaki Cisco, HP, Juniper czy też Fortinet.

Pamięci masowe
Pamięci Masowe są to urządzenia zbudowane z wysokowydajnych dysków twardych, szybkich kontrolerów oraz nowoczesnych interfejsów, które w połączeniu z zaawansowaną funkcjonalnością oprogramowania pozwalają na szybkie i bezpieczne przechowywanie danych.
Zabezpieczenie się przed przerwą w dostawie danych, utratą danych oraz utratą dostępu do danych w przypadku awarii oraz konsolidacja zróżnicowanych środowisk informatycznych to główne aspekty związane z przechowywaniem danych we współczesnym biznesie.
W zakresie pamięci masowych budujemy rozwiązania oparte na produktach wiodących producentów : IBM, EMC, NetApp, HP oraz Dell.

Serwery
Sercem systemu informatycznego przedsiębiorstwa jest serwer. To od niego w dużej mierze zależy funkcjonowanie istotnych dla przedsiębiorstwa systemów informatycznych. Dlatego też powinien być on przede wszystkim niezawodny, wydajny i elastyczny. Wybór serwera dedykowanego pod konkretną potrzebę ma zatem ogromne znaczenie.
Swoim Klientom oferujemy odpowiedni dobór serwera lub grupy serwerów dedykowanych pod konkretne rozwiązania, bazując na produktach znanych firm takich jak
IBM, Lenovo, HP, Dell, Fujitsu, Cisco